Externé 4 Porty USB 3.0 HUB Bus Powered Adaptér pre Mac,Raspberry Pi,HDD

Nový produkt

Skladom

€3.52

€7.20

-51 %

Štítky:

rapsberry pi 3 model b, pevný disk, rozbočovač usb napájanie, box pi, mac make-up, stôl hub, 4g raspberry pi, orico 4, usb hub pre pevný disk, odkaz mini

Popis:

4-PORT USB 3.0 HUB jednoducho umožňuje pripojiť až 4 USB zariadenia k PC alebo Notebooku, napríklad externé pevné disky, USB flash disky, myši, klávesnice, USB, slúchadlá, reproduktory, pamäťové karty, klávesnice, myši a ďalšie zariadenia USB a pod. To vás drží ďaleko od problémov s pripojením& odpojiť a opakovane.

5GBPS SUPER SPEED USB 3 HUB: USB 3.0 Hub podporuje super rýchlejší prenos dát až do 5Gbps - 10X rýchlejšie než USB 2.0 (480 mb / s), ktorá umožňuje prenášať filmy vo vysokom rozlíšení alebo súbory v len pár sekúnd. To je spätne kompatibilné s USB 2.0, 1.1 a 1.0. Cez LED indikátor, môžete jednoducho monitorovať stav pripojenia.

S 3 FT USB 3.0 PREDLŽOVACIEHO KÁBLA: Tento usb 3.0, powered hub s predĺženou kábel môže predĺžiť ťažko USB porty na pracovnej ploche na požadovanú polohu, ktorá takže je pekný voľbou pre ploche. Okrem toho, šikovný a kompaktný dizajn ponúka ideálny spôsob, ako rýchly prístup k USB zariadeniam kdekoľvek.

SKVELÁ KOMPATIBILITA: Kompatibilný s Windows 10/8/8.1/7 / Vista / XP a Mac OS X, Linux a Chrome OS. Plug & play, potrebný žiadny ovládač. S 3,5 mm x 1.35 mm DC-Jack, ak máte pripojenie zariadení s vysokou spotrebou energie (viac ako 900 milliamps) HDD, napájanie je možné pripojiť na ponuku možnosťou napájania (napájací adaptér sa predáva separatly). Prosím, láskavo upozornenie: tento produkt funguje IBA s DC 5V (Centrum Kladná Polarita) adaptér pre napájanie.

STABILNÝ A BEZPEČNÝ: S zabudovanú ochranu pre viac napätia a viac-aktuálne, toto 4 port nabíjanie pomocou pripojenia usb hub môžete udržuje vaše digitálne zariadenia a dáta v bezpečí.

Balenie Obsahuje:

1 Kus 4 Porty USB Hub

Typ Rozhrania USB 3.0
Názov Značky MagiDeal
Funtion ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE
ŠTANDARD USB 3.0
Porty 4

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty