DSTIKE ZLÉ Hodinky

Nový produkt

Skladom

€54.55

Štítky:

smartwatch, vl53l1x, arduino micro pro, uart bezdrôtové, arduino, msata wifi, lilygo, muži hodinky, arduino nano, deauther wifi

Čo je to? To je atmega32u4 rozvoj hodinky s vzdialenosti snímača, laser, bzučiak, RGB LED a RTC vnútri. Je to pre-vrstvené s programom, ktorý môžete zobraziť čas, teplota vo vnútri (RTC3231 teplota), a vzdialenosť. Zatlačte spínač smerom nahor a pozerať sa zistiť vzdialenosť medzi vami a váš cieľ. Ak je vzdialenosť menšia ako 1 m, bzučiak bude znieť "B~" a RGB sa zmení na ČERVENÚ v rovnakom čase. Vzdialenosť snímača môže len zistiť 0-1.2 m rozsahu. Zatlačte spínač smerom nadol a laserové bude povolené. Zatlačte nadol a opäť sa to vypne sa laser. Môžete sa pozrieť na úvod video som urobil. Prečo ste to urobiť?

Len som chcel, aby v pohode, pozor na Arduino začiatočníkov. Atmega32u4 by mohli byť uznané ako kľúč rada pre počítače. To je dôvod, prečo veľa ľudí ho použiť ako Zlý USB. To je tiež rovnaký dôvod, prečo som sa na to pozerať. Pridal som príkaz, že sa môžu zobraziť váš počítač wifi heslá, takže keď sa pripojíte tieto hodinky s počítačom okno bude skákať hore a zobrazuje všetky heslá.

Môžete zmeniť BadUSB kód robiť, čo chcete s počítačom. Len tak pre zábavu. Nerobia zlé veci. Čo je zvláštne? Bootloader je Arduino Leonardo Bzučiak(Digitálny Pin 12) RGB LED(Digital Pin 6) Laserové(Digital Pin 13) 1.3 OLED SH1106(IIC) SDA(Digital Pin 3) SCL(Digital Pin 2) Tlačidlo Hore(Digital Pin 10) Tlačidlo Nadol(Digital Pin 8) Tlačidlo, Vyberte položku(Digital Pin 9) Breakout GPIOs(5V,3V,BAT,GND,GPIO5,SDA,SCL,TXD,RXD,AD0) VL53L0 Vzdialenosť Snímača(IIC) Veľmi Presné DS3231(IIC) 40-70mA moc náklady(pracovný čas, závisí od vašej kód) 800mAh Li-batéria Indikuje LED nabíjania (25%,50%,75%,100%) Spínač Napájania (Kliknite na tlačidlo zapnúť, dvakrát kliknite na položku vypnúť, dlhé kliknite na tlačidlo otvoriť zvýrazniť LED) Ako program, je

Otvorte IDE a vyberte "Arduino Leonardo" v správnej možnosť. Tipy

Som sa dal všetky dizajn súbory a kód na moje . Pri pokuse napríklad kód ste mali lepšie stiahnuť knižnice do svojho Arduino IDE prvý

1.

Zlé USB časť kódu môže byť len dať na nastavenie() pole. Ak ho dáte do slučky() môžete mať problém, ak počítač nedokáže rozpoznať hodinky. Budete musieť znovu flash bootloader ak chcete opraviť tento problém.

2.

Používam IP5306 na výkon tohto hodinky. Keď IP5306 zistiť aktuálny menej ako 45mA to vypne sa napájanie automaticky. Tak som použite kód na simuláciu každých 10 sekúnd, kliknite na tlačidlo napájania. Že sa bude držať ip5306 výstupný výkon po celú dobu. Ak nechcete pridať tento kód, táto doska sa môže spustiť asi 30 sekúnd a potom vypnite napájanie automaticky.

3.RTC

Keď si nájdete čas sa nebudú zobrazovať správne, do pamäte flash môžete zapísať znova. Čas bude synchronizovať v rovnakom čase s počítačom.

4.

Po prišiel na to, ako ovládať každá časť tohto hodinky si môžete vytvoriť vaše vlastné hodinky! Ospravedlňujem sa, nie som veľmi dobrý v softvérová časť, ak akýkoľvek problém, môžete sa informovať mi kedykoľvek.

Pôvod CN(Pôvodu)
Aplikácia Veková Skupina Dieťa
Druh Na Zápästie
Jazyk angličtina
Zadná Kamera ŽIADNE
Mechanizmus No
Pohyb Typ Elektronické
Veľkosť Displeja 1.3
SIM Karta je k Dispozícii No
Pamäť RAM <128 MB
ROM <128 MB
GPS No
Rozlíšenie 128x64
APP Download (prevzatie aplikácií je k Dispozícii No
Režim Siete ŽIADNE
CPU Model ATmega32u4
Batéria Odnímateľný Áno
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Displej Tvar Námestie
Štýl Móda
Názov Značky dstike
Systém ŽIADNE
Kapacita batérie >450mAh
Certifikácia ŽIADNE
Prípad Materiál Plastové
Nepremokavé Triedy Nie Je Vodotesný
Viac Voĺba Áno
Kapela Odnímateľný Áno
Funkcia Osvetlenie
CPU Výrobca qualcomm
Kapela Materiál Plátno

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty