Brazílsky Telo Vlna Uzavretie Švajčiarskej Čipky Strednej Časti Non Remy Ľudské Vlasy Čipky Uzavretie S Baby Vlasy 130% Hustota 10"-20" Palec

Nový produkt

Skladom

€25.25

€29.71

-15 %

Štítky:

vlasy ľudské parochňu, false copu, brazili vlasy uzavretie, bantu uzol parochňu, 20-palcový telo ľudské vlasy, hd čipky, 27 telo uzavretie, luvin ombre uzavretie, 18-palcové uzavretie, vigin ľudské vlasy uzavretie

Brazílsky Telo Vlna Uzavretie Švajčiarskej Čipky Strednej Časti Non Remy Ľudské Vlasy Čipky Uzavretie S Baby Vlasy 130% Hustota 10"-20" Palec

1. Otázka: Prečo sú moje vlasy rozšírenie dostať zamotaný?

Odpoveď: 1)Vaše vlasy rozšírenie spleti dôsledku sucha, olej nečistôt zastavaných, slanej vody, chlór a nie česanie(široký zub špirála) vysúšal vlasy denne

2) uistite sa, že na umývanie stav vašich vlasov aspoň raz za týždeň, dvakrát za týždeň je lepšie. Používať olivový olej navlhčite ju hladko, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť.

2. Otázka: môžem farbenie vlasov? Čo By som mal venovať pozornosť?

Odpoveď: Všetky naše vlasy môžu byť farbené na farbu, ktorú chcete, okrem #613, ale musíte robiť to profesionálne získať presné farby bez poškodenia vlasov. Ako panenské vlasy sa budú ľahko suché po odchode vlasy darcu, takže don' t farbivo alebo restyle vlasy príliš často, to neublíži vlasy zle.

3. Q: Prečo môj vlasy voľné vzor po umytí?

Odpoveď: Vlnité/kučeravé vlasy, bol vyrobený pary, bez akýchkoľvek chemikálií, takže textúra bude voľnejšie po umytí. Pls láskavo pochopiť, že sme to udržať vlasy pre životnosť a zachovať jeho prirodzený stav. Môžete restyle vlasy získať osobitný štýl.

4. Otázka: Prečo šedivé vlasy existujú v moje vlasy zväzku?

Odpoveď: Panna non-farbené vlasy budú mať niekoľko prameňov šedivé vlasy, alebo štiepeniu vo vnútri, to' s normálne, a nie kvality problém.

Zvyčajne sme zbierať vlasy starostlivo počas výroby, ale môžeme t zaručiť 100% nie šedivé vlasy, alebo štiepeniu.prosím, pochopiť a vyzdvihnúť niekoľko prameňov sa sami. Ďakujem za pochopenie.

5. Otázka: Ako dlho trvá vlasy naposledy?

Odpoveď: Naše vlasy môže trvať veľmi dlhú dobu, v závislosti na tom, ako si udržať ho. Niektoré starostlivosť o zákazníka je veľmi dobre a použiť ju viac ako 12 mesiacov. Zaobchádzať s tým, ako vaše vlastné vlasy a brať veľmi dobrú starostlivosť o to, aby vydržali dlhšie.

Čipky Veľkosť 4" x 4"
Môže Byť Permed Áno
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy
Základný Materiál Švajčiarskej Čipky
Vhodné Umiera Farby Všetky Farby
Druh Čipky Uzavretie
Typ Farby Čistá Farba
Farba Čipky Stredne Hnedá
Názov Značky MyDiva
Vyrobené Metóda Ručne Viazané
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Hustota 130%
Textúra Telo Vlna
Materiál Triedy Non-remy Vlasy

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty