6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box

Nový produkt

Skladom

€157.77

Štítky:

Vlákna, optický, ruská verzia, wifi zte f660, gpon ont, taška na rameno, onú exkluzivitu, telefón zte, ax3, zxa10

6pcs/taška Zxa10 F673a ZTE V9 Gpon onú exkluzivitu 4ge + USB + TEL.: +Wifi S 2.4 g & 5g anglická Verzia Optických Vlákien, Terminál, č box

Na F673A V9 je Optickej Siete Terminál (ONT), je high-end, home gateway používa v FTTH riešenie. Pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov. Na F673A poskytuje 4GE+1POTS+2USB+WIFI 2.4 G&5G port. Na F673A funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s VoIP, Internet .

XPON

GPON

Optické rozhranie

SC/UPC rozhranie

UNI

4GE+USB+Hlasové+ Wi-Fi

WiFi štandard

2.4 GHz/5 ghz

Rozmery(Šírka×Hĺbka×Výška)

220 mm x 150 mm x 40 mm

Zdroj napájania

Napájanie: 11–14V DC, 1,5 A

Príkon: 100–240V AC, 50/60Hz

Prevádzková teplota a vlhkosť

-10℃ až 45℃

5% až 95%, nekondenzujúca

Chladenie

Pasívne chladenie

Hlas protokol

SIP alebo H. 248 protokolov

Indikátory

VÝKON/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

Číslo Modelu Nový ZTE GPON onú exkluzivitu F673A V9 ONT
Názov Značky Wowphoon
Typ Konektora SC/UPC
Port 4GE+Tel.
Pôvod CN(Pôvodu)
Aplikácia FTTH FTTB FTTX Siete
Vlákna Typu Jediný Režim
stav 100% originálne a nové

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty