CN Zdravie Chondroitín Sulfát 90% 100 g Spoločné Chondroitín Sulfát Suroviny Prášok Chondroitín Sulfát Aminose

Nový produkt

Skladom

€23.41

€26.02

-10 %

Štítky:

retinol, glucosamin, glucosamin chondroitín, msm, , masť na kĺby, glukózamín, chondroitín, vápnik, chondroitín, msm, doplnok, glukózamín, chondroitín, kurkuma, webber glukózamín, chondroitín

[Product Name] Chondroitín Sulfát

[Product Zdroj]] Hovädzieho Dobytka

[Hlavných Zložiek]] Chondroitín Sulfát

[Ťažba Špecifikácia] 90%

[Charakteristiky produktu] Biela Alebo Biela-ako Prášok

[Obale výrobku] 1 kg/Hliníková Fólia Taška; 25 kg/Vlákniny Môže

[Podmienok skladovania] Chladnom, Suchom, Svetlom a Vysokej Teplote

[Účinné Obdobie] 24 Mesiacov

Autoritatívne Tretích Strán Detekcie (Pričom Ginseng ako Príklad)

[Podmienok skladovania] Tento Produkt By mal Byť Zapečatené a Tieňa, a Skladovať na Suchom, Chladnom a Dobre Vetranom Mieste.

Xi ' an Shengqing Biotechnológie Co., S.r.o. Je High-Tech Podnik sa Špecializuje na Výskum, Vývoj a Predaj Prírodných Liečivých Rastlín Aktívnych látok a Liekov, Medziproduktov. Zároveň Sme Si Udržiava dlhodobú Spoluprácu s Mnohými Univerzitami.

Spoločnosť Má Dokonalú Extrakciu, Oddeľovanie, Čistenie a Sušenie Technológie, Bohaté Skúsenosti v Prírodných Rastlinných Extraktov a Sídlo Perfektný Servis Systému. Jej Výrobky Sa Vyvážajú na Spojené Štáty, Európa, Blízky Východ, Ázia-Pacifik a Iných Kontinentoch Vyhrali Dobrú Medzinárodnú Povesť.

Spoločnosť je Pevne Presvedčený, Že Kvalita Života Podniku a "Spoľahlivé Kvalitné a Vysoko kvalitné Služby" Sú Náš Záväzok ku Každému Zákazníkovi, sme Sa Vždy snaží Poskytovať Zákazníkom Spoľahlivé Produkty a kvalitné Služby, Ktoré Sú Naliehavo Potrebné.

Integritu, Silu a Kvalitu Výrobku Xi ' an Shengqing Biotechnológie Co., S.r.o. Boli Vykázané v Priemysle. Vitajte Priatelia zo Všetkých oblastí Života na Návštevu, Sprievodca a Business Diskusiu. Naše Výrobky Sú Surovín, Rastlinných Extraktov, Ktoré Sa Používajú Iba ako surovina pre Spracovanie a Výroba Hotových Produktov, a Nie Sú Vhodné pre Osobné Použitie. Prosím, Pridajte si Produkt Podľa Vzorca. Ak Si Zakúpite Tento Produkt, Zástupca Má Už Známe Produkt Opatrenia a Využitie Tabu.

Oddelenie Meno Dospelý
Poplatok Jednotky Tašky
Balenie Taška Balík
Dodávateľ Xi ' an Shengqing Biologické Technology Co., S.r.o.
Čas Použiteľnosti 720 dní
Hmotnosť 0.10
Certifikácia ce
Pôvod Čína
Názov Značky CN Zdravie
Pohlavie Unisex

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty